o nás

55702126_419238478885230_1308296928701710336_n (1).jpg
 
 

 

wild moon se zrodil,

když jsme zjistili, že čekáme Maxe. byla jsem doslova frustrovaná množstvím barevných věcí určených dětem a děsila se, jak všechny tyhle pro mě až nelíbivé věci mají zapadnout do našeho domova. chtěla jsem vše udržet v minimalistickém duchu, přirozeně poskládané dohromady, z přírodních materiálů a v bohémském stylu, jako doplněk k tomu, co už jsme doma měli.

pořídili jsme tedy slaměné koše na hračky, kilim koberec, lněné povlečení do postýlky a když se Max narodil, zabalili jsme ho do klasického tureckého peshtemalu, toho, co máme v koupelně plno, místo klasických ručníků. Turecký peshtemal byl vlastně první produkt, který stal u zrodu myšlenky pro wild moon.

věříme, že existuje více rodičů jako my, těch co se chtějí obklopit podobnými věcmi, těch kteří chtějí konzumovat méně a smysluplně a když něco pořizují, chtějí to uplatnit více způsoby, nejen v dětském pokoji.

samozřejmě jsem si nemohla pomoci a musela přihodit pár věcí pro mámy, protože ty se musejí cítit skvěle, aby vypadaly skvěle - pohodlně, přirozeně a cool i když zrovna loví děti někde po stromech.

tak toto jsme my - tereza, hakki, max a teď už i naše malá mína - a chceme vám přinášet kolekce lifestylových kousků, založených na tradičním řemesle v moderním pojetí, od řemeslníku z různých koutů světa jako je Bali, Turecko, Austrálie nebo chorvatsko, Z míst jejichž estetika a bohémský styl je jim vlastní, stejně jako nám.

vždy udržitelné, s čistým srdcem vyrobené a ze své podstaty divoké.

s láskou,

T